مجموعه آروین ایزو شما را به ارائه بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید. مختص افرادی که گواهینامه ایزو می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند. کافیست فرم زیر را تکمیل نمائید.

ارائه انواع مستندات و روش های اجرایی ایزو

در استانداردهای مدیریتی ویرایش جدید عموما به به روش اجرایی مدون اشاره نشده است اما سازمان‌ها برای مستندسازی گردش فرآیندها یا فعالیت‌های خود روش های اجرایی را تدوین می‌نمایند.

چک لیست ممیزی تمامی استاندارد های ایزو

سوالاتی که از روی الزامات ایزو مورد نظر قبل از ممیزی تهیه شده و به عنوان خطوط راهنمایی برای اجرای فرآیند ممیزی توسط تیم ممیزی به‌کار گرفته می‌شود. بخشی از فرآیند ممیزی مطابق بند ۶-۳-۴ استاندارد ISO 19011 ، آمادگی مستندات برای ممیزی است و یکی از اسناد مهم قبل از اجرای ممیزی، چک لیست ممیزی ایزو است .

گواهینامه ایزو زیر نظر سازمان استاندارد و تحت اعتبار ascb انگلستان

استانداردهای بین المللی و گواهینامه ایزو این اطمینان را حاصل می کنند که تمامی محصولات و خدمات بصورت ایمن، قابل اعتماد و با کیفیت خوب ارائه می شوند.اخذ ایزو مرتبط با زمینه فعالیت شما، می تواند منجر به کاهش اشتباهات ، کاهش هزینه ها و در نهایت افزایش بهره وری گردد. ضمنا هر گواهینامه ایزو کمک بسیار مهمی برای دسترسی به بازارهای جدید و کسب اعتماد مشتری و خریدار محسوب می شود.

لیست کامل قیمت خدمات

نام خدماتتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
ارائه انواع مستندات و روش های اجرایی ایزو-سفارشیموجودتماس بگیرید
چک لیست ممیزی تمامی استاندارد های ایزو-سفارشیموجودتماس بگیرید
گواهینامه ایزو زیر نظر سازمان استاندارد و تحت اعتبار ascb انگلستان-سفارشیموجودتماس بگیرید
گواهینامه ایزو tuv center آلمان و certrome ایتالیا تحت اعتبار conaipp-سفارشیموجودتماس بگیرید

مجموعه آروین ایزو شما را به ارائه بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید. مختص افرادی که گواهینامه ایزو می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند. کافیست فرم زیر را تکمیل نمائید.

درباره ما :

شرکت مهندسین مشاورین آروین ایزو برای تمامی افراد و سازمان هایی که قصد دریافت مدرک ایزو، پیاده ساز یو آموزش آن را دارند راهکارهای مناسبی ارائه می کند. به فرض مثال شرکت هایی که قصد دریافت مدرک تحت اعتبار iaf را دارند صفر تا صد مشاوره و پیاده سازی را ارائه می کند. هم چنین این شرکت برای سازمان هایی که به دنبال اخذ ایزو فوری هستند در مدت زمان یک هفته الی 10 روز کاری مدرک معتبر ایزو با قابلیت استعلام و کد ریجستری ارائه می کند. شرکت مشاورین آروین ایزو برای اشخاصی که به دنبال بالا بردن رزومه کاری، استخدام و مهاجرت هستند آموزش های حضوری و مجازی از دوره های ایزو برگزار می کند و پس از گذراندن دوره های آموزشی و قبولی در آزمون برای این اشخاص مدرک معتبر بین المللی از سازمان های سرت رم و توف سنتر صادر می کند. در آخر باید بگوییم که طراحی تمامی مستندات ایزو شامل روش های اجرایی، فرم و دستورالعمل های کاری یکی دیگر از خدمات این شرکت به حساب می آید.

مدیر فروش مجموعه آروین ایزو

خانم محمدی

Call Now Buttonتماس بگیرید