مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

راحت ترین روش اخذ ایزو 9001

آنچه در این مقاله میخوانید.....

چرا روش ساده اخذ ایزو 9001؟بدون مشاوره و پیاده سازی ایزو، دریافت مدرک ممکن است؟ایزو 9001 را چگونه راحت بگیرید؟

اگر قصد اخذ ایزو 9001 به راحت ترین شکل ممکن را دارید حتما این مقاله را با دقت مطالعه بفرمایید چون که تمامی جزئیات و روش های مربوط به دریافت این سیستم را برای شما ساده سازی کرده ایم تا اگر قصد دریافت مدرک معتبر در زمینه ایزو 9001 را دارید بتوانید از این طریق اقدام کنید.

چرا روش ساده اخذ ایزو 9001؟

در حالی که سازمان ایزو بارها تایید کرده که مستندات و الزامات ایزو باید به صورت کامل در سازمان رعایت شود و برای این منظور به cb ها اخطار داده که حتما دو دوره ممیزی نهایی در سازمان جهت دریافت مدرک ایزو اعمال گردد، اما باز هم شاهد این مساله هستیم که بسیاری از مدیران ایرانی به دنبال راحت ترین روش جهت اخذ ایزو 9001 هستند.
این اشخاص زمانی که اخذ ایزو 9001 را در موتور جست و جو سرچ می کنند بیشتر به دنبال سازمانی هستند که به راحت ترین شیوه ممکن بتواند ایزوی معتبری برای آن ها دریافت کند. زمانی که با مشتریان صحبت می کنیم بیشتر ایزو را برای افزایش اعتبار کارخانه یا سازمان، شرکت در مناقصات و همایشات و هم چنین صادرات بین المللی می خواهند به همین دلیل زمان زیادی برای کار پیاده سازی ندارند.

اخذ ایزو 9001

بدون مشاوره و پیاده سازی ایزو، دریافت مدرک ممکن است؟

بدون شک بدون هیچ گونه مشاوره و پیاده سازی در زمینه سیستم سازی الزامات ایزو، دریافت مدرک ایزوی معتبر چیزی شبیه رویا است. اما این که مدیر شرکت می خواهد به راحت ترین شکل ممکن گواهینامه را دریافت کند، چه راه حلی پیشنهاد می گردد.
نخست باید سازمان شما را مورد بررسی قرار دهیم. بدانیم که آیا در زمینه سیستم سازی در چه وضعیتی قرار گرفته است. ایزو یعنی سیستم سازی، ایزو یعنی مشارکت و ارتباط درست کارمندان شرکت با همدیگر به طوری که بهبود فرآیندهای سازمان را به همراه داشته باشد.

اخذ ایزو 9001

ایزو 9001 را چگونه راحت بگیرید؟

معمولا بایستی یک نماینده مدیریت فعال و دلسوز در سازمان داشته باشید. تمامی آموزش های ایزو صفر تا صد را به این نماینده مدیریت ابلاغ می کنیم. پس از این کار شخص نماینده مدیریت فرم های ایزو را برای ما تکمیل می کند و پس از بررسی نهایی و اصلاح عدم انطباق های سازمان، مدرک ایزو را برای شما دریافت می کنیم. این راحت ترین روش برای اخذ ایزو 9001 به حساب می آید. هر چند این روش حدود دو هفته به طول می انجامد اما پس از نهایی شدن و اصلاح عدم انطباق های سازمان، می توانیم هم یک سیستم درست در سازمان خود داشته باشیم و هم این که مدرک بین المللی ایزو 9001 را دریافت کنیم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر برای اخذ ایزو 9001 می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

                                     خانم محمدی مدیر فروش: 09185210731
                                     آقای آروین کریمی پور مدیریت: 09902702205
خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید