مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

روش اخذ ایزو ارزان

آنچه در این مقاله میخوانید.....

از چه شرکتی ایزو ارزان دریافت کنیم؟اخذ ایزو ارزان به روش غیرحضوریهزینه اخذ ایزو ارزان

برای اخذ ایزو ارزان، روشی وجود دارد که مدیران در رابطه با آن اطلاعی ندارند به همین دلیل ما بر آن شدیم برای صرفه جویی در هزینه های یک شرکت، این روش را بیان کنیم تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانید گواهی ایزو را دریافت کنید. پس شما را به خواندن این مقاله دعوت می کنیم.
شاید پیش خود سوال کنید روش اخذ ایزو ارزان وجود ندارد و برای دریافت یک گواهی ایزو باید هزینه زیادی پرداخت شود؟ این برای حالتی است که استاندارد اجبار کرده که حتما بایستی مشاوره حضوری در سازمان شما انجام بگیرد. معمولا استاندارد های ایزو 13485 و ایزو 17025 چنین حالتی دارند و به دلیل پیچیدگی و تخصصی بودن کار نیاز به مشاوره حضوری داریم، اما آیا برای استاندارد های عمومی هم چون ایزو 9001 و ایزو 14001، نیاز به مشاوره حضوری داریم؟ پاسخ را در ادامه همین متن دریافت خواهید کرد.

از چه شرکتی ایزو ارزان دریافت کنیم؟

شاید ساعت ها و روزها در اینترنت جست و جو کرده باشید و با شرکت های زیادی برای گرفتن ایزو ارتباط گرفته باشید، اما هنوز نتیجه ای برای انتخاب شرکت مشاوره ایزو دریافت نکرده اید. این حالت برای بیش از 90 درصد مشتریانی که خواهان دریافت استاندارد هستند پیش می آید. به هر حال بسیاری از مشتریان ایزو، مدرک را برای شرکت در مناقصات و هم چنین صادرات دولتی می خواهند و کم تر مجموعه ای پیدا می شود که بخواهد مستندات را کامل در سازمان بخواهد به جریان درآورد. این هم درست نیست.
برای اخذ ایزو ارزان و معتبر به سایت شرکت آروین ایزو مراجعه بفرمایید تا کارشناسان فروش این شرکت شما را کامل راهنمایی کنند.

اخذ ایزو ارزان

اخذ ایزو ارزان به روش غیرحضوری

اگر می خواهید هزینه ای بابت مشاوره حضوری پرداخت نکنید، پیشنهاد ما استفاده از روش غیرحضوری است. در این روش کلیه قوانین استاندارد مربوطه برای شما ارسال می شود و در کم ترین زمان ممکن می توانید گواهی مربوطه را دریافت کنید. حتما پیاده سازی این قوانین نیاز به مشاوره و راهنمایی دارد و شرکت آروین ایزو در این راستا به شما کمک خواهد کرد.

اخذ ایزو ارزان

هزینه اخذ ایزو ارزان

اما نکته اصلی این قضیه است که هزینه اخذ این روش چقدر است. معمولا در این روش کلیه قوانین و مستندات به همراه گواهی که برای شرکت شما صادر می شود لحاظ می گردد، و شرکت مربوطه می تواند با پرداخت هزینه ای معادل یک میلیون تومان هم مستندات را دریافت کند و هم گواهی بین المللی. در آخر باید بگوییم این روش برای استاندارد های عمومی کاربرد دارد و نیاز است برای استانداردهای سخت و پیچیده از مشاوره حضوری استفاده کنیم.

                                     خانم محمدی مدیر فروش: 09185210731
                                     آقای آروین کریمی پور مدیریت: 09902702205
خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید