مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صدور گواهی ایزو برای مناقصات

آنچه در این مقاله میخوانید.....

چگونگی صدور گواهی ایزوهزینه صدور گواهی ایزو
صدور گواهی ایزو

در طی چند سال گذشته و برای اکثر شرکت های پیمانکاری و خدماتی، داشتن گواهی ایزو یک امتیاز برای شرکت در مناقصات به شمار می رود. در این مطلب می خواهیم به چگونگی صدور گواهی ایزو بپردازیم.
حتما اطلاعات مختصری از چگونگی صدور گواهی ایزو دارید اما واقعیت چیز دیگری است. برای صدور گواهی ایزو بایستی حتما قوانین و مقررات خاصی در سازمان اتفاق بیفتد تا شرکت گواهی نامه دهنده بتواند برای شما مدرک بین المللی را صادر کند. یکی از این شرکت های معتبر در این زمینه آروین ایزو است که اولا با هدف تعلیم و تربیت مدیران کارآزموده پا به عرصه گذاشته و ثانیا برای کمک رسانی به شرکت ها برای توسعه کسب و کار آن ها ایجاد شده است.

صدور گواهی ایزو

چگونگی صدور گواهی ایزو

همان طور که اعلام کردیم برای صدور گواهی ایزو اولا باید مستندات اجرایی شود و ثانیا قسمت ممیزی داخلی آن به صورت کامل انجام شود، خود مدت زمان صدور گواهی ایزو یک هفته هم طول می کشد. گاهی اوقات مناقصه بسیار سودآوری برگزار می شود و داشتن گواهی ایزو در آن برای شرکت ها می تواند امتیاز بالایی را به همراه داشته باشد. به این سازمان ها خبر خوبی می دهیم و آن این می باشد که می توانیم به صورت سریع و فوری صدور گواهی ایزو را انجام دهیم و بعد از شرکت در مناقصه بتوانند مستندات را اجرایی کنند.

صدور گواهی ایزو

هزینه صدور گواهی ایزو

این گواهی ایزو شرکت qal انگلستان و تحت اعتبار UK با قابلیت استعلام است. برای صدور چنین مدرکی 400 هزار تومان باید هزینه شود تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانیم گواهی را سفارش و برای شما ارسال کنیم. کارفرمایان و مدیران عزیز برای سفارش خود می توانند به سایت arviniso.com بروند و از قسمت سفارش گواهینامه ایزو، اطلاعات شرکت را برای ما ارسال کنند. کارشناسان فروش در سریع ترین زمان ممکن گواهی ایزو را برای شما پست می کنند. هم چنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه صدور گواهی ایزو با شماره های زیر تماس بگیرید

شماره موبایل: 09902702205
شماره ثابت: 08733230268

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید