مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره ایزو در تهران

آنچه در این مقاله میخوانید.....

موقعیت تهران برای گرفتن ایزوگرفتن ایزو در تهران

حدود 80 درصد کارهای مشاوره و پیاده سازی کشور در شهر تهران و اطراف آن انجام می پذیرد، به همین دلیل این کلان شهر به یکی از مراکز اصلی فعالیت شرکت های مشاوره ای در زمینه ایزو تبدیل شده است. ایزو در تهران به روش های مختلفی انجام می پذیرد.

ایزو در تهران

موقعیت تهران برای گرفتن ایزو

حدود چند سالی است که پیاده سازی و مشاوره سیستم های مدیریتی و کیفیتی از درجه اهمیت بالایی برخوردار باشد.، داشتن مدرک ایزو معتبر، منسجم و سیستم سازی فرآیندهای کسب و کار و هم چنین کاهش هزینه های اضافی و سودآوری از مهم ترین دلایل گرفتن ایزو در تهران به حساب می آید.

شهر تهران با داشتن شهرک های صنعتی متعدد از جمله شمس آباد، اشتهارد، عباس آباد، خاوران، بهارستان و … پیشرو در زمینه تقاضای مشاوره و پیاده سازی ایزو است. هم چنین بیش از 10000 شرکت خصوصی و دولتی در خود تهران مستقر هستند که تمامی این شرکت ها نیاز به داشتن مدرک ایزو دارند.

ایزو در تهران

گرفتن ایزو در تهران

اما بیش از 70 درصد شرکت های تهرانی بلد نیستند که چگونه ایزو دریافت کنند و اطلاعاتی در این زمینه ندارند. ما در این جا اطلاعاتی کامل را در اختیار شما عزیزان برای گرفتن ایزو در تهران قرار می دهیم.

  • شرکت های cb که توانایی صدور گواهی بین المللی را دارند شناسایی کنید. بهترین روش برای شناسایی این شرکت ها، اداره استاندارد می باشد.
  • رزومه تمامی شرکت های مشاوره ای را به دست آورید و در این میان بهترین شرکت را که هم متخصص است و هم قیمت پایین تری دارد برای کار مشاوره و پیاده سازی خود انتخاب کنید.
  • بستن قرار داد و هماهنگی میان پیمانکار و کارفرما در زمینه مفاد قرار داد، مهم ترین کاری است که قبل از انجام پروژه باید انجام دهید. بعد از توافق نهایی از پیمانکار درخواست که قرار داد مهر و امضاء شده را برای شما ارسال کند.

این 3 روش را برای گرفتن ایزو در تهران رعایت کنید، مطمئنا بهترین تجربه را در زمینه مشاوره و پیاده سازی سیستم های مدیریتی خواهید داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره زیر تماس بگیرید:

                                     خانم محمدی مدیر فروش: 09185210731
                                     آقای آروین کریمی پور مدیریت: 09902702205

 

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید