مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره ایزو در مازندران

آنچه در این مقاله میخوانید.....

گرفتن ایزو در مازندرانهزینه مشاوره ایزو در مازندران چقدر است؟الزامات ایزو چیست؟
ایزو در مازندران

در حال حاضر استان مازندران دارای برندهای مشهور در زمینه صنایع غذایی، کشاورزی و نساجی است و به همین دلیل قصد داریم در ارتباط با مشاوره ایزو در مازندران و روند انجام این کار بیشتر توضیح دهیم. شما را به خواندن این مقاله دعوت می کنیم.
شاید مساله مشاوره ایزو در مازندران تاثیر بسیار زیادی در معروفیت و برند شدن برخی از سازمان های این استان داشته. الان بسیاری از مدیران پیش خودشان سوال می پرسند که مگر ایزو چه دارد که می تواند یک شرکت را برند کند؟ نمی گوییم که تنها با گرفتن ایزو می توانید شرکت خود را معروف کند، اما مسلما یکی از کارهایی که برای فروش بیشتر باید انجام دهید همین گرفتن ایزو است.

ایزو در مازندران

گرفتن ایزو در مازندران

برای گرفتن ایزو در این استان نخست باید شرکتی را که کار مشاوره ای انجام می دهد انتخاب کنید. برخی از سازمان ها تنها به داشتن گواهینامه ایزو اکتفا می کنند، ما هم برای این گونه سازمان ها راهکاری داریم. اما مسلما آن مجموعه هایی که به دنبال بهتر شدن فرآیندهای کسب و کار خود در استان مازندران هستند، باید به فکر گرفتن ایزو باشند.

ایزو در مازندران

هزینه مشاوره ایزو در مازندران چقدر است؟

برای این که هزینه های مربوط به پیاده سازی سیستم های مدیریتی و کیفیتی را در این استان تخمین بزنیم، بایستی ابتدا به دنبال تعیین هزینه های ایاب و ذهاب کارشناسان باشیم. برخی از شرکت های مشاوره ای هزینه ایاب و ذهاب را با هزینه مشاوره یکی می کند. به فرض مثال برای پیاده سازی ایزو 9001، هزینه ای معادل 6 میلیون تومان محاسبه می شود.

الزامات ایزو چیست؟

برای اولین بار می خواهیم بگوییم که الزامات ایزو چیست؟ و ما این علم را به شما منتقل می کنیم البته به صورت خلاصه.
مستندات ایزو را در 3 دسته تقسیم بندی می کنیم.

  1. دسته اول آن دسته از الزاماتی است که نحوه بازاریابی و تبلیغات را مشخص می کند. البته باید بگوییم سیستم مدیریت ارتباط با مشتری نیز در این دسته قرار می گیرد. در ایزو تمامی روش های بازاریابی و تبلیغات مورد سنجش قرار می گیرد و آن روشی که از همه بهتر است برای شرکت انتخاب می شود.
  2. دسته دوم نحوه ارزیابی کارهایی است که خروجی موثری به همراه نداشته و تعیین راهکارهایی و تغییر دادن فرآیندهایی در سازمان که موجب بهبود شدن روند جریان کاری در سازمان می گردد. به طور مثال در یک شرکت تولیدی هر یک هقته قالب دستگاه پرس می شکند، پس ایزو می آید تمامی عواملی که ممکن باعث ایجاد این کارها شود مورد شناسایی و ارزیابی قرار می گردد و راهکار تازه ای به مدیر سازمان می دهد.
  3. اما دسته آخر سیستم مدیریتی و بازرسی شرکت است. این سیستم بسیار وسیع است و لازم می باشد که مدیران عزیز حتما با ما در ارتباط باشند.اگر شما در مازندران هستید و به دنبال گرفتن ایزو در مازندران می باشید همین الان با ما ارتباط بگیرید.
                                     خانم محمدی مدیر فروش: 09185210731
                                     آقای آروین کریمی پور مدیریت: 09902702205
خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید