مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اخذ گواهینامه ایزو در ایران

آنچه در این مقاله میخوانید.....

شرایط اخذ گواهینامه ایزو در ایران
گواهینامه ایزو در ایران

در این مطلب می خواهیم به شرایط اخذ گواهینامه ایزو در ایران بپردازیم و هم چنین راهکارهای مناسب برای صدور چنین مدرک بین المللی را خدمت شما متقاضیان عزیز تشریح کنیم.
متاسفانه در ارتباط با صدور گواهینامه های ایزو، شرکت های زیادی در ایران در حال فعالیت هستند و به همین دلیل کار انتخاب یک شرکت مناسب برای کارفرمایان کمی سخت به نظر می رسد. میان انبوه این شرکت ها به چه سازمانی باید اعتماد کرد و صدها سوال دیگر در ارتباط با گواهینامه ایزو.

اخذ گواهینامه ایزو در ایران

شرایط اخذ گواهینامه ایزو در ایران

برای تشریح کردن این مساله بایستی به چند سوال شما در زمینه هدف از گرفتن گواهینامه پاسخ دهیم. برخی از سازمان ها تنها برای مناقضات و هم چنین شرکت کردن در همایشات مختلف به گواهی ایزو نیاز دارند. برخی دیگر تنها برای جلب اعتماد مشتری و هم چنین نشان دادن گواهی ایزو به مشتریان و سهامداران شرکت اقدام به این کار می کنند و برخی دیگر شرکت های کارفرما اجبار کرده است که حتما گواهی داشته باشند.

می خواهیم به این 3 مورد پاسخ دهیم. اگر مناقصه کاری نزدیک است و می خواهید امتیار بالایی کسب کنید، دریافت گواهینامه ایزو یکی از علت های بالابردن امتیاز در مناقصات است. با دریافت گواهینامه ایزو از شرکت cb که ab ان تحت اعتبار شرکت های خصوصی است کار شما راه میفتد و هزینه ای کم تر از 500 هزار تومان برای صدور چنین مدرکی مورد نیاز است.

برای شرکت هایی که تنها می خواهند گواهی ایزو داشته باشند پیشنهاد می کنم از گواهی های داخلی که زیر وزارت صنعت، معدن و تجارت است اقدام کنند. که هزینه ایی کم تر از 300 هزار تومان را در بر می گیرد.

اما برای شرکت هایی که کارفرما اجبار به اخذ گواهی زیر نظر سازمان تایید صلاحیت ایران کرده است کمی قضیه فرق می کند و شرکت باید حتما دوره های مشاوره ای و ممیزی را پشت سر بگذارند و یکی از گواهینامه های مورد تایید سازمان تایید صلاحیت ایران را دریافت کند.

شرکت آروین ایزو آمادگی اخذ این سه مورد را به شما متقاضیان عزیز اعلام می دارد که جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره موبایل: 09902702205
شماره ثابت: 08733230268

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید