مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اخذ گواهینامه ایزو فوری

آنچه در این مقاله میخوانید.....

روش های اخذ گواهینامه ایزو فوریهزینه اخذ گواهینامه ایزو فوریسایر روش های دریافت ایزوبهترین روش اخذ ایزو فوریجهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ گواهینامه ایزو فوری و سایر روش های مربوطه با ما تماس بگیرید.
گواهینامه ایزو فوری

اگر علاقمند به دریافت گواهینامه ایزو فوری هستید باید یک سری شرایط را در سازمان خود به وجود آورید تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن این مدرک بین المللی را برای سیستم و کسب و کار خود دریافت کنید. به همین دلیل در این مقاله به شکل کامل در خصوص این شرایط توضیح داده ایم.
بسیاری از مدیران کسب و کارهای مختلف تنها به دنبال اخذ گواهینامه ایزو فوری هستند و نمی خواهند مستندات و الزامات ایزو در سازمان آن ها پیاده سازی شود. در حالی که اگر قصد دریافت گواهینامه ایزو معتبر هستید باید بدانید که حتما مستندات مربوطه در سازمان شما اجرایی شود. اما تنها راه دریافت مستندات در دو بخش خلاصه می شود.

گواهینامه ایزو فوری

روش های اخذ گواهینامه ایزو فوری

در متن بالا اشاره کردیم که می بایست مستندات در سازمان شما به اجراء دربیاید. این مستندات می تواند به دو طریق در سازمان شما اجرایی شود که وقت و هزینه کمی را برای شما بگیرد:

  • روش اول این که یک شخص قابل اعتماد و به نوعی نماینده مدیریت را در سازمان خود استخدام کنید تا بتواند مستندات را از ما دریافت کند و در سریع ترین زمان ممکن آن را به اجراء دربیاورد. ( برای پیاده سازی مستندات ایزو 9001، از این روش تنها در یک هفته کاری می توان این مستندات را به اجراء درآورد.)
  • روش دوم دریافت مستندات از شرکت آروین ایزو است. ( این مستندات شامل تمامی روش های اجرایی، فرم ها و دستورالعمل هاست.)

گواهینامه ایزو فوری

هزینه اخذ گواهینامه ایزو فوری

در این روش تنها هزینه دریافت گواهینامه ایزو از شما دریافت می شود. به همین دلیل هم می توانید در هزینه ها و زمان صرفه جویی کنید. به فرض مثال برای دریافت گواهینامه ایزو فوری در استاندارد 9001، مبلغ 800 هزار تومان از شما دریافت می شود.

سایر روش های دریافت ایزو

اما در برخی موارد مدیر کسب و کار قصد پیاده سازی و مشاوره استاندارد مربوطه را دارد. در این روش یکی از شرکت های فعال در زمینه مشاوره ایزو را انتخاب کنید و با قرار داد بستن با چنین شرکتی می توانید به سادگی این استاندارد را به صورت کامل در سیستم خود به اجراء درآورید و بعد از گذراندن دوره های ممیزی از شرکت ثالث، گواهی مربوطه را دریافت کنید.

گواهینامه ایزو فوری

بهترین روش اخذ ایزو فوری

اما همان طور که در مطالب بالا عنوان کردیم سه روش کلی جهت دریافت ایزو وجود دارد. ما نمی توانیم تشخیص دهیم که برای سازمان شما کدام یک از این روش ها مناسب ترین گزینه هاست. نخست باید سازمان شما را مورد ارزیابی قرار دهیم و سپس بودجه ای که می خواهید به این کار تخصیص دهید را بسنجیم و در آخرین مرحله باید مدت زمانی که در اختیار دارید تا بتوانید استاندارد را دریافت کنید را بررسی کنیم. به هر حال هر کدام از این روش ها دارای مزایا و معایبی است و تصمیم گیرنده شمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ گواهینامه ایزو فوری و سایر روش های مربوطه با ما تماس بگیرید.

                                     خانم محمدی مدیر فروش: 09185210731
                                     آقای آروین کریمی پور مدیریت: 09902702205
خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید