مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش مدرک ایزو در کمترین زمان

آنچه در این مقاله میخوانید.....

مدرک ایزو چیست و انواع آن؟مزایای اخذ گواهینامه ایزو سازمان و شخصی:اعتبارنامه ایزو چیست؟چگونه از اصالت مدرک مطمئن شویم؟آیا اخذ گواهینامه ایزو در کمترین زمان امکان پذیر است؟

اگر می خواهید با دریافت مدرک ایزو از استانداردهای جهانی بهره مند شوید، می توانید با مشاور فروش شرکت ما ارتباط بگیرید و سفارش ایزو ی خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان مدرک سازمانی و یا شخصی شما صادر شود. برای آگاهی از مزیت های ایزو به ادامه مقاله به طور کامل توجه کنید تا با استانداردهای کاربردی و بروز دنیا آشنا شوید.

مدرک ایزو چیست و انواع آن؟

مدرک ایزو (ISO) به گواهی گفته می شود که مطابق با استانداردهای جهانی باشد، که دو نوع دارد: شخصی و سازمانی.
برای دریافت مدرک سازمانی در قدم اول نیاز به مشاوره و پیاده سازی دارد که به وسیله ی نمایندگی های ایزو مطابق با استانداردهای جهانی انجام می شود که نوع این ایزوی درخواستی بستگی به زمینه کاری شرکت دارد به طور مثال:

  1. برای ایزو 13485 باید مدرک مورد تایید تجهیزات پزشکی باشد که از طریق سازمان استاندارد جهت اخذ این مدرک اقدامات لازم انجام می شود.
  2. برای ایزو 15189 که مربوط به آزمایشگاه پزشکی می باشد باید مرجع صدور مدرک مورد تایید NACI باشد.
  3. برای ایزو 16949 که مربوط به صنعت خودرو سازی است باید مورد تایید ساپکو ساز گستر باشد که می توان از طریق سازمان استاندارد جهت اخذ گواهینامه ایزو اقدام کرد.
  4. برای ایزو 17025 و 17020 که مربوط به آزمایشگاه و کالیبراسیون می باشد باید از طریق سازمان استاندارد جهت اخذ این مدرک اقدام نمود.
  5. برای سایر ایزو های عمومی می توان تحت اعتبار IAF  و یا cb های خصوصی همچون توف سنتر آلمان جهت صدور مدرک اقدام نمود.
    ایزو (ISO) به ارگانی اطلاق می شود که وظیفه اصلی آن تدوین و تهیه استاندارد های جهانی بروز دنیا جهت برابری و افزایش کارایی شرکت ها و اشخاص.

برای دریافت مدرک شخصی ایزو باید بدانید که اجبار است دوره ایزو را بگذرانید و سپس از متقاضی آزمون گرفته می شود در صورت قبولی مدرک شخصی از CB های خصوصی برای وی صادر خواهد شد.

مزایای اخذ گواهینامه ایزو سازمان و شخصی:

اخذ مدرک سازمانی مزایایی همچون: 1. افزایش فرصت های بازار 2. افزایش سود 3. اعتبار بخشی به سازمان 4. افزایش بهره وری 5. رضایتمندی مشتری 6. شرکت در مناقصات دولتی 7. گسترش عوامل موفقیت استراتژیک 8. افزایش عملکرد فرآیند.
اخذ مدرک شخص مزایای همچون: 1. بالابردن رزومه شغلی 2. استخدامی 3. کسب مهارت بیشتر

اعتبارنامه ایزو چیست؟

حقیقتا سیستم ها فعال ایزو یکسان هستند، این که چه کسی به متقاضی گواهی می دهد و چگونه آن را انجام می دهد متفاوت است.
مدرک ایزو وقتی اعتبار دارد که یک شرکت توسط نماینده معتبر زیر نظر  IAF  و سازمان استاندارد یا معادل آن اقدام کند. هر کشوری نسخه IAF مختص به خود را دارد که آنها به عنوان نهاد حاکم برای شرکت های صدور مدرک عمل می کنند.
ارائه دهندگان مدرک مانند شرکت ما با اجرایی کردن پیاده سازی ایزو می توانیم به طور کامل از شما پشتیبانی کنیم. پشتیبانی ما شامل مشاوره حضوری، راهنمایی در هنگام بازدید و پشتیبانی تلفنی است. ما همچنین سالی دو بار از سازمان شما دیدار خواهیم کرد برای بازدید و پشتیبانی همچنین برای کمک در خصوص هر مسئله ای که با آن روبرو هستید مخصوصا در ممیزی های سالانه گواهی.

اصولا برای تمدید گواهی ایزو اگر ورژن آن تغییر نکرده باشد، سه سال یکبار خواهد بود.

چگونه از اصالت مدرک مطمئن شویم؟

در این خصوص باید بگوییم که نشان اولیه هر مدرکی کد ریجستری قید شده در پایین مدرک خواهد بود که با مراجعه به سایت مربوطه می توانید کد ریجستری را در قسمت CERTIFICATE CHECK وارد کنید و نام و نشان سازمان خود را رویت کنید در صورت عدم نمایش اطلاعات، مدرک شما فیک می باشد پس لطفا دقت فرمایید جهت سفارش ایزو به نمایندگی های معتبر که دارای رزومه کاری مفیدی هستند مراجعه کنید.

آیا اخذ گواهینامه ایزو در کمترین زمان امکان پذیر است؟

این سوالی است که کارشناسان ما روزانه با آن مواجه هستند، در جواب به این سوال باید بگوییم بله امکان پذیر است. اگر شما سفارش مدرک ایزو برای شرکت در مناقصه، تبلیغات خدمات و محصولات سازمان و یا صادرات به کشورهای همجوار می خواهید. ما می توانیم این گواهی را در کمتر از یک هفته از CB های خصوص برای شما صادر کنیم که دارای کد ریجستری می باشد.

نکته: اخذ گواهینامه ایزو از CB دولتی که تحت اعتبار IAF باشد یک الی پنج ماه طول می کشد.

جهت سفارش و اخذ مدرک ایزو معتبر در کمترین زمان با ما تماس بگیرید.
شماره تماس مدیر فروش: 09185210731
شماره تماس مدیریت: 09902702205

 

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید