مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مدرک ایزو 9001

آنچه در این مقاله میخوانید.....

مدرک ایزو 9001 چیست:آیا داشتن مدرک سیستم مدیریت کیفی به معنی کیفیت بالا می باشد؟ضرورت داشتن مدرک ایزو سیستم مدیریت کیفیت:مزایای صدور مدرک ایزو سیستم مدیریت کیفی:هزینه دریافت گواهی ایزو 9001:اخذ ایزو 9001 _ دریافت ایزو 9001_ سفارش ایزو 9001_ صدور ایزو 9001:

هر شخص و یا سازمانی اگر می خواهد پیشرفتی در زمینه بهبود سازمان و شرکت خود ایجاد کند نیاز به داشتن مدرک ایزو 9001 دارد. در حال حاضر شرکت های زیادی هستند که به دنبال ارزان قیمت ترین روش دریافت این گواهی بین المللی هستند. به همین دلیل در این مطلب سعی می کنیم که در ارتباط با این گواهی اطلاعات کاملی به شما عزیزان ارائه کنیم.

مدرک ایزو 9001 چیست:

به مدرکی اطلاقی می شود که تایید بر مدیریت کیفیت برای خدمات و تولیدات می باشد. و به طور کلی این استاندارد برای QMS تدوین شده است. این مدرک گسترده ترین و مهم ترین استاندارد به روز دنیاست که تقریبا برای 180 کشور اتخاذ شده است. در هر زمینه کاری که هستید، شما می توانید جهت “صدور ایزو 9001، دریافت ایزو 9001، اخذ ایزو 9001، سفارش ایزو 9001″ به شرکت ما مراجعه کنید. استاندارد این ایزو بسیار جامع می باشد که برای همه ارگان ها کاربرد دارد. به طور کلی ارگان هایی که موفق به کسب این ایزو می شوند در واقع به مشتریان خود ابلاغ می کنند که دارای یک نظام مدیریت کیفی هستند به همین دلیل مشتری بهتر به ارگان های دارای گواهی اعتماد می کند. 

آیا داشتن مدرک سیستم مدیریت کیفی به معنی کیفیت بالا می باشد؟

بله زیرا استاندارد 9001 بسیار کامل و کلی می باشد، ارگان هایی که موفق به اخذ مدرک آن شدند قطعا خدمات ارائه شده توسط آنها کیفیت بالایی دارد. به طور مثال اگر کارخانه تولید کیک جهت این ایزو اقدام کند به این معنی است که تولیدات امروز کیک آنها نسبت به دیروز از نظر مزه متفاوت تر و بهتر است و تمامی فرآیند صفر تا صد تهیه مواد اولیه مصرف شده آن طبق استاندارد جهانی می باشد.

لازم است بدانید که در ویرایش جدید ایزو 9001 بسیار به مباحث مدیریت ریسک توجه شده است.

ضرورت داشتن مدرک ایزو سیستم مدیریت کیفیت:

برای دست یابی به اهداف عالی سازمان، داشتن مدرک ایزو 9001 یکی از ضروریات است. در حال حاضر رقابت یکی از مهم ترین شاخصه هایی است که هر ارگانی باید به آن توجه داشته باشد و این مدرک می تواند مزیت های رقابتی مهمی برای ارگان مربوطه ایجاد کند.
داشتن این مدرک سودآوری شرکت را افزایش می دهد و بالطبع هزینه ها را کاهش می دهد. بدون شک مدرک معتبر از این استاندارد نیاز به پیاده سازی الزامات ایزو دارد و این الزامات خود می تواند تمامی ریسک ها و خطرات سازمان را شناسایی کند.

زمانی که ایزو “سیستم مدیریت کیفی” با ایزو های دیگری همچون زیست محیطی و ایمنی و بهداشت ( ورژن جدید 18001) تلفیق شود مجموعه و پک کامل تری را به متقاضی ارائه می دهند بنام گواهینامه ims

مزایای صدور مدرک ایزو سیستم مدیریت کیفی:

اجرای یک سیستم مدیریت کیفیت به شما در ارتقاء و وفاداری مصرف کننده، تحقق سازگاری و بهبود مراحل داخلی کمک می کند. داشتن گواهینامه ایزو 9001 به سازمان شما کمک می کند تا فرصت شرکت در بازارهای بزرگ داخلی و بین المللی را به دست آورید:

از مهم ترین مزایای دریافت مدرک ایزو 9001:

  • روش مبتنی بر خطر
  • ساختار سطح بالا
  • باعث گسترش سریع تجارت می شود
  • بهبود سودآوری و اثربخشی زیاد
  • تمرکز بر عملکرد ضد خطا و نه اصلاح
  • امور خلاصه شده از پیشرفت سازمان لیست می شود و باعث می گردد که انگیزه و اعتماد به نفس کارمندان شرکت در اجرای درست فرآیندها افزایش پیدا کند.

هزینه دریافت گواهی ایزو 9001:

بدون شک مساله هزینه مهم ترین عامل در خرید آن است. هر چقدر هزینه این مدرک کم تر باشد، مدیران شرکت علاقه زیادی برای داشتن آن خواهند  داشت. به همین دلیل در این جا ما مدرک ایزو 9001 را به دو مدل مدرک شخصی و سازمانی تقسیم بندی کرده ایم.

هزینه مدرک ایزو شخصی

هزینه مدرک ایزو سازمانی

600هزار تومان

1 میلیون تومان

این مدرک از سازمان توف آلمان و تحت بالاترین اعتبار صادر می شود. اما هزینه مدرک تحت اعتبار iaf از پنج میلیون تومان شروع می شود الی پانزده میلیون تومان. جهت استعلام مدرک تحت اعتبار iaf و ias به تصویر زیر توجه فرمایید.

اخذ ایزو 9001 _ دریافت ایزو 9001_ سفارش ایزو 9001_ صدور ایزو 9001:

شما می توانید جهت سفارش_ اخذ_ دریافت_ صدور استاندارد سیستم مدیریت کیفی به شرکت ما ( آروین ایزو) مراجعه کنید تا در کمترین زمان و با بهترین کیفیت این مدرک به برای شما صادر گردد. شما می توانید جهت سفارش خود مدرک ایزو با ما ارتباط بگیرید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

                                     خانم محمدی مدیر فروش: 09185210731
                                     آقای آروین کریمی پور مدیریت: 09902702205

 

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید