مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت مشاوره استقرار ایزو

آنچه در این مقاله میخوانید.....

مشاوره استقرار ایزو شامل چند مرحله است؟
مشاوره استقرار ایزو

برای مشاوره استقرار ایزو بایستی 5 اصل در سازمان اجرایی شود که در غیر این صورت نمی توان انتظار بهبود را از سیستم داشت. به همین دلیل در این جا به عنوان یک شرکت فعال قصد داریم که تمامی این اصول را برای اخذ استاندارد ایزو بیان کنیم تا در کوتاه ترین زمان سیستم مورد نظر را پیاده سازی کنید.
مشاوره استقرار ایزو به معنای اجرای تمامی بندهایی است که می تواند سازمان را به سمت بهینه سازی پیش ببرد. پس قبل از هر کاری بایستی بفهمیم که شرکت دارای چه نقاط ضعف و قوتی است و این مساله برای تمامی استاندارد های ایزو ثابت است.

مشاوره استقرار ایزو

مشاوره استقرار ایزو شامل چند مرحله است؟

مراحلی که پیاده سازی استاندارد ایزو را شامل می شود به 5 قسمت تقسیم بندی کرده ایم و تقریبا این نسخه برای تمامی استانداردها ثابت است:

  1. کسب اطلاعات کافی از شرکت مربوطه. این اطلاعات می تواند شامل سخت افزارهای و نرم افزارها به خصوص برای دو استاندارد ایزو 17025 و ایزو 13485 و هم چنین تعداد پرسنلین شرکت و شرح وظایف هر کدام از آن ها
  2. آمدن مشاور به سازمان برا جلسه توجیهی و هم چنین آموزش مشاور نسبت به مستنداتی که قرار است به زودی در سازمان اجرایی شود. این مستندات می تواند شامل روش های اجرایی و دستورالعمل های کاری باشد.
  3. تقسیم بندی پرسنلین سازمان به دو بخش مدیریت و کارمندی. مبحث اول جلسه خصوصی با مدیران در خصوص اهداف و چشم اندازهای سازمان و هم چنین نوشتن شرح وظایف کارمندان شرکت و ارتباط هر کدام از آن ها با همدیگر
  4. تهیه و تکمیل فرم های مربوط به دستورالعمل های کارمندان برای انجام دادن بخشی از شرح وظایف آنان نسبت به سیستمی که قرار است در شرکت پیاده سازی شود.
  5. بررسی مشاور سازمان در قبال مشاوره استقرار ایزو که می تواند نقص های سازمان را مشخص کند و تلاش برای رفع این نقص ها. در استاندارد ایزو به این قسمت اقدام اصلاحی و پیشگیرانه گفته می شود که یکی از مهم ترین بخش های پیاده سازی استاندارد به حساب می آید.

مشاوره استقرار ایزو

شرکت مشاورین آروین ایزو به عنوان یکی از شرکت های فعال و با سابقه در این زمینه به شما کارفرمایان عزیز این وعده را می دهد که صفر تا صد مساله پیاده سازی توسط این شرکت و به درستی انجام می پذیرد. جهت مشاوره استقرار ایزو می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

                                     خانم محمدی مدیر فروش: 09185210731
                                     آقای آروین کریمی پور مدیریت: 09902702205
خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید