مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مدارک لازم برای گرفتن ایزو

آنچه در این مقاله میخوانید.....

گرفتن ایزو چگونه امکان پذیر است؟فواید دریافت ایزو چیست؟هزینه گرفتن ایزو چقدر است؟

بیشتر سوال مدیران در خصوص گرفتن ایزو این است که چه مدارکی لازم است؟ شرایط به چه صورت است؟ قبل از هر چیز نیاز است بدانید مدارک باتوجه به حوزه فعالیت سازمان و نوع محصول متغیر است بنابراین نیاز به پر کردن پرسشنامه دارد. بسیار مهم است که تمامی مدارک با دقت ارسال شود.

گرفتن ایزو چگونه امکان پذیر است؟

مدیران فکر می کنند که گرفتن ایزو کاری بسیار سخت است، ما این مژده را به شما می دهیم که اصلا این گونه نیست و به راحتی می توانید که با پیاده سازی درست استاندارد را در سازمان خود اجرا کنید. طی 4 فرآیند کاری که به شما ارائه می کنیم شما عزیزان مدرک خود را دریافت کنید این 4 فرآیند شامل مراحل زیر است:

  1. دریافت اطلاعات شرکت شامل اسم و آدرس
  2. ثبت کردن زمینه فعالیت اصلی شرکت ( برخی از سازمان ها زمینه فعالیت های جانبی هم دارند که لازم است مجموعه ای که خواهان دریافت ایزو می باشد، زمینه فعالیت اصلی خود را برای ما ارسال کند چون که تنها یک زمینه فعالیت در مدرک ایزو آورده می شود.)
  3. اگر شرکت تولیدی هستید لازم است که اطلاعات کامل در خصوص لیست مواد اولیه شرکت، اسم تمامی محصولات شرکت و هم چنین تامین کنندگان کالا ارسال شود.)
  4. آیا تاکنون سیستم مدیریتی و کیفیتی در سازمان شما اجراء شده یا خیر. اگر اجراء شده باشد معمولا کار مشاورین ما برای شرکت هایی که از قبل سیستم مدیریتی را پیاده سازی کرده اند بسیار ساده تر می شود.
گرفتن ایزو

فواید دریافت ایزو چیست؟

یکی از مهم ترین دغدغه مدیران در جهت گرفتن ایزو، همین بحث مربوط به هزینه آن است. شعار نمی دهیم اما خوب است سازمانی که ایزو گرفته را با شرکتی که هنوز هیچ سیستم مدیریتی و کیفیتی را در سطح خود اجراء نکرده مقایسه کنید. در زمان مقایسه متوجه وجود نظم و دیسیپلین حاکم بر سازمانی می شوید که ایزو را پیاده سازی کرده است، در حالی که در مجموعه دیگر از چنین مساله ای خبری نیست. هم چنین مورد بعدی کاهش حداکثری موازی کاری ها در سطح سازمان به وسیله مستندسازی سیستم های مدیریتی و کیفیتی در سطح سازمان است.

گرفتن ایزو

هزینه گرفتن ایزو چقدر است؟

با تعاریف بالا متوجه می شوید که در واقع دریافت ایزو خود به نوعی سرمایه گذاری بلند مدت در سطح سازمان است. هزینه های مربوط به مشاوره و پیاده سازی استاندارد های عمومی هم چون ایزو 9001 و 14001 چیزی مابین 10 الی 15 میلیون تومان و برای استاندارد های تخصصی هم چون ایزو 13485 و ایزو 17025 مابین 20 الی 25 میلیون تومان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

 

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید