مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نحوه اخذ گواهی ایزو 9001

آنچه در این مقاله میخوانید.....

آشنایی با استاندارد ایزو 9001نرخ اخذ گواهی ایزو

نکته مهم در اخذ گواهی ایزو 9001 که استاندارد بین المللی منتشر شده توسط ایزو و وسیله مهم و تاثیر گذار در بهبود کسب و کار می باشد٬ آن است که با خریداری نسخه ای از متن استاندارد ایزو از مکانی معتبر اطلاعات کافی از متن آن دریافت کرد و نیز برای پیاده سازی صحیح ایزو آموزش دید و در اجرای آن تعهد کامل داشت.

نحوه اخذ گواهی ایزو 9001

آشنایی با استاندارد ایزو 9001

آشنایی با استاندارد ایزو 9001

ایزو 9001 استاندارد کاملی از گواهینامه ایزو است که کیفیت شرکتها و سازمانهای دارنده آن را بررسی می کند و آنها را برای اجرای مؤثر و مفید سیستم مدیریت کیفیت یاری می کند. در واقع ایزو با کنترل و بازرسی اول تا آخر روند کار شرکتهای دارنده ایزو به مشتریان خود اطمینان می دهد که بر خدمات و محصولات آنها سیستم مدیریتی فعال و موثر ناظر است. شاید از دلایل اصلی داشتن ایزو جلوگیری از دخالت سلیقه در امور سازمان و نیز نظارت و سازماندهی با کیفیت در مراحل اجرای تولیدات و خدمات باشد. برآوردن و رفع نیازهای مشتریان٬ دریافت درآمد بیشتر از مشتریان جدید و به خصوص جلب رضایت مشتریان از عوامل دیگر دریافت ایزو است.
ایزو از مراکز پروانه دار و معتبر قابل دریافت است و نحوه اخذ گواهی ایزو مراحل مختلفی دارد٬ از جمله: پر کردن پرسشنامه توسط شرکت متقاضی٬ آموزش و آشنایی با ایزو٬ قرارداد بستن با شرکت مشاور گواهینامه ایزو  و ارسال پیش فاکتور برای محاسبه هزینه مشاوره٬ برپایی جلسات گفتگو با مدیران ارشد شرکت متقاضیان و نیز معرفی مشاور٬ انتخاب مرجع صدور گواهینامه و قرارداد بستن با آن و تعیین روز مشخص به کمک مرجع صدور گواهینامه و انجام ممیزی٬
و عوامل بسیار دیگر.

نرخ اخذ گواهی ایزو

نرخ اخذ گواهی ایزو

شرکت ایزو برای رفاه و آسان سازی کار مشتریان خود قیمت پایه استاندارد ایزو مخصوص شرکت های کوچک و متوسط و بزرگ را اعلام کرده است تا آنها بتوانند انتخاب مورد نظر خود را داشته باشند. برای تعیین نرخ اخذ گواهی ایزو باید نقاط ضعف و قوت سازمان و شرکت خواهان ایزو کامل بررسی شود و بدون این بررسی تعیین نرخ کار دشواری است و این کار خود بر قیمت ایزو تاثیر گذار است.
عوامل دیگری در تعیین هزینه ایزو و فرایند دریافت آن اثر دارد که در ادامه بیان می شود. هر چه فعالیت ها٬ حجم فرایندها و ارتباط فرایندهای سازمان بیشتر و پیچیده تر و گسترده تر باشد٬ نرخ اخذ ایزو افزایش می یابد. تعداد نیروی انسانی فعال در سازمانها و شرکت ها نیز بر نرخ اخذ ایزو اثربخش است و هر چه تعداد پرسنل بیشتر باشد هزینه افزایش می یابد. زمینه فعالیت و نوع کار سازمانها و ساده یا پیچیده و آسان و دشوار بودن کار نیز تعیین کننده قیمت اخذ ایزو است که هر چه فعالیت پیچیده تر و سخت تر باشد قیمت ایزو افزایش می یابد.

                                     خانم محمدی مدیر فروش: 09185210731
                                     آقای آروین کریمی پور مدیریت: 09902702205
خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید