مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کاربرد ایزو 10015 چیست

آنچه در این مقاله میخوانید.....

نقش ایزو 10015 چیست؟راه حل ایزو 10015 چیست؟چگونگی پیاده سازی استاندارد سیستم مدیریت نوین آموزش
ایزو 10015

در بازار رقابتی که امروز وجود دارد تمامی کسب و کارها برای این که در این شرایط سخت باقی بمانند نیاز به یادگیری و آموزش مستمر دارند و اصول مدیریت مربوط به آموزش بر اساس استاندارد ایزو 10015 صورت می گیرد. در این مطلب به صورت کلی در ارتباط با کاربرد این استاندارد و فرآیندهای مربوط به آن توضیح داده ایم.
شرکت های امروزی باید به دنبال راهی جهت تقویت یادگیری باشند تا اطمینان حاصل کنند که یادگیری های این سازمان با اهداف و استراتژی های سازمان مطابقت دارد.

نقش ایزو 10015 چیست؟

نقش ایزو 10015 ارائه راهکارهایی است که بر اساس آن سازمان می تواند نیازهای آموزشی خود را شناسایی و تجزیه و تحلیل کند و در جهت آن برنامه ریزی لازم را اعمال نماید. این استاندارد دو روند کلی در سازمان ایجاد می کند این روندها شامل ارزیابی و بهبود نتایج آموزش در جهت دست یابی به اهداف شرکت است. در واقع کاربرد و استفاده ایزو 10015 بر سهم آموزش برای بهبود مستمر تاکید دارد و با سازمان ها ابلاغ می دارد که آموزش خود را به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن و کارآمد تبدیل کنند.

ایزو 10015

راه حل ایزو 10015 چیست؟

پیشرفته ترین و جامع ترین راه حل جهت صلاحیت مدیریت و آموزش ارائه می کند. در واقع مستندات این استاندارد به سازمان ها کمک می کند تا ضمن کاهش هزینه ها به فکر افزایش بهره وری و به جداکثر رساندن موفقی باشند. مشاوره این استاندارد به سازمان ها این امکان را می رساند تا به سادگی تمامی الزامات سیستم مدیریت نوین آموزش را پیاده سازی کنند.

ایزو 10015

چگونگی پیاده سازی استاندارد سیستم مدیریت نوین آموزش

در واقع این استاندارد منابعی را در اختیار مدیران سازمان قرار می دهد. این منابع می تواند شامل روند برنامه آموزشی، فرآیندها، چگونگی افزایش کارایی سازمان و حتی کاهش ضایعات باشد. کسب و کارهای مختلف می توانند با بهره گیری از مستندات این استاندارد یک رویکرد منظم و یکپارچه را در به دست آوردن مهارت و آموزش کارکنان خود ایجاد کنند و هر روز دانش و اطلاعات خود را به روز نمایند.

[toggle title=”مزیت ایزو 10015″ state=”open”]1- این استاندارد بر روی نیازهای تجاری متمرکز می شود 2- این استاندارد ساده و کاربردی است 3- سازمان هایی که ایزو 9001 را پیاده سازی نکرده اند می توانند با استفاده از مستندات ایزو 10015 کارایی و اثربخشی سیستم خود را بهبود ببخشند. 4- استاندارد آموزش را به نیازهای عملیاتی روزانه و اهداف استراتژیک متصل می کند. 5- به حفظ استعدادهای کلیدی و پیشرفت شغلی آن ها کمک می کند[/toggle]

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با مشاوره و دریافت گواهینامه ایزو 10015 با ما تماس بگیرید.

                                     خانم محمدی مدیر فروش: 09185210731
                                     آقای آروین کریمی پور مدیریت: 09902702205
خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید