مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

گرفتن مدرک ایزو به صورت مجازی

آنچه در این مقاله میخوانید.....

آیا مدرک ایزو تقلبی هم وجود دارد؟چرا سازمان ها به دنبال گرفتن مدرک ایزو هستند؟چگونه مدرک ایزو تقلبی را از اصل تشخیص دهیم؟و اما سخن آخر

آیا گرفتن مدرک ایزو به صورت مجازی امکان پذیر است؟ من یک مرکز کاملا معتبر و شاخص می خواهم که با خیالی راحت بتوانم مدرک بین المللی خود را برای شخص و یا سازمانم دریافت کنم؟ چه اطلاعاتی باید داشته باشم تا بتوانم یک گواهی بین المللی معتبر دریافت کنم؟

پاسخ تمامی این سوالات در ارتباط با گرفتن مدرک ایزو توسط تیم فنی مشاورین آروین ایزو پاسخ داده شده است. فقط کافی است با ما همراه باشید.

گرفتن مدرک ایزو

آیا مدرک ایزو تقلبی هم وجود دارد؟

شاخص ارزیابی یک مدرک ایزو چیست؟ چرا سازمان ها اطلاع کافی از این مدرک ندارند و در بسیاری از موارد مدرک فیک به آن ها قالب می شود؟
برای جواب دادن به این سوال باید بگوییم که متاسفانه بسیاری از سازمان ها اطلاعات کافی از این مدارک ندارند. در حال حاضر مدارک فیک ایزو در کشور بیداد می کند مساله ای که انگار برای بسیاری از سازمان ها مهم نیست.

چرا سازمان ها به دنبال گرفتن مدرک ایزو هستند؟

در حال حاضر سازمان های بسیاری علاقمند به گرفتن مدرک ایزو هستند. برخی از مدیران برای تبلیغات و برخی دیگر برای اخذ گریدهای کاری و هم چنین امتیازآوری در مناقصات به دنبال داشتن چنین گواهینامه هایی هستند.

راه های تشخیص مدرک ایزو اصل
مدرک ایزو

چگونه مدرک ایزو تقلبی را از اصل تشخیص دهیم؟

اما مهم ترین بخش از این مقاله همین راه های تشخیص مدرک ایزو تقلبی از اصل است. شاید مدیری نخواهد زیاد هزینه کند و با اطلاع قبلی مدرک ایزو تقبلی دریافت می کند تا بر روی آن تبلیغات انجام دهد. اما در واقع برای شرکت در گریدهای کاری به خصوص سازمان های مرتبط با بانک داری، صنایع پتروشیمی و هم چنین شرکت های پیمانکاری نیاز به مدرک ایزو اصل دارند.

روش های شناسایی مدرک ایزو اصل از تقبلی شامل موارد ذیل است:

  • سایت شرکت گواهینامه دهنده به هیچ عنوان نباید در ایران ثبت شده باشد. متاسفانه برخی از سازمان ها دامنه خود را غیر فعال کرده اند تا مشتریان آن ها نتوانند ردیابی کنند و اگر چنین موردی را مشاهده کردید مدرک تقلبی است.
  • ab که گواهینامه ایزو را تحت پوشش خود قرار می دهد باید کاملا معتبر و شناخته شده باشد. برخی از این ab های معتبر شامل DAKSS, UK, CONAIPP است.
  • متاسفانه برخی از سازمان ها می گویند که اگر شرکت گواهینامه دهنده زیر نظر سازمان استاندارد نباشد، تقلبی است. اصلا چنین چیزی صحت ندارد و AB های معتبری هستند که تحت پوشش سازمان استاندارد نیست اما بسیار معتبر هستند یکی از این AB ها همین CONAIPP ایتالیاست. ( بیشتر AB های خصوصی معتبر هستند و صنایع سخت گیری هم چون نفت و گاز و پتروشیمی هم آن را قبول دارند.)

و اما سخن آخر

در انتها باید بگوییم اگر قصد گرفتن مدرک ایزو را دارید بهتر است همین الان با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تا از طریق همین سایت و به صورت مجازی بتوانیم با همدیگر تعامل داشته باشیم و نمونه های مدارک فیک و اصل را برای شما ارسال کنیم.

                                     خانم محمدی مدیر فروش: 09185210731
                                     آقای آروین کریمی پور مدیریت: 09902702205

 

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید