مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

گواهینامه ایزو 9001 آلمان

آنچه در این مقاله میخوانید.....

تعریف گواهینامه ایزو 9001 آلمانهزینه گواهینامه ایزو 9001 آلمانسفارش گواهی ایزو

به نظر می رسد امروزه گواهینامه ایزو 9001 آلمان بیش تر از هر گواهینامه دیگری در کشور ایران خواهان دارد و دلیل این امر خوش نام بودن شرکت های آلمانی در زمینه ثبت و صدور انواع گواهینامه های ایزو است. جهت دریافت این مدرک ادامه این مقاله را مطالعه بفرمایید.
در سال های اخیر داشتن گواهینامه ایزو 9001، برای تمامی کسب و کارهای کوچک و متوسط به یک الزام تبدیل شده. شاید اجرایی کردن سیستم مدیریت کیفیت تا حدودی بتواند شرکت را از نظر سودآوری بالا ببرد اما خود این گواهینامه اعتبار خاصی به شرکت می بخشد، به خصوص اگر این مدرک از شرکتی در آلمان صادر شود.

گواهینامه ایزو 9001

تعریف گواهینامه ایزو 9001 آلمان

منظور از این اسم، شرکت های بین المللی است که در کشور آلمان وجود دارد و نمایندگان فعال در سراسر جهان دارند. شرکت های مشهوری که در ایران در حال فعالیت هستند با پیشوند توف شناخته می شوند که معتبرترین آن ها توف نورد است. اما متاسفانه قوانین سفت و سخت این شرکت در ایران باعث شده که بسیاری از مدیران از گرفتن این گواهینامه در ادامه راه منصرف شدند، به همین دلیل شرکت آروین ایزو یک سیاست چینی را در ایران پیاده سازی کرده است. این سیاست به مشتریان اعلام می دارد که اعتبار شرکت های گواهی دهنده در زمینه ایزو در چه حد است و این که هر کدام چه قوانینی دارد تا مشتریان بتوانند در این زمینه بهترین تصمیم را اتخاذ کنند.

گواهینامه ایزو 9001

هزینه گواهینامه ایزو 9001 آلمان

اگر بخواهیم هزینه تقریبی را بیان کنیم، یک مدرک معمولی هزینه ای معادل 800 هزار تومان دارد. خود شرکت توف نورد آلمان هزینه بالای 2 میلیون تومان را به مشتریان خود اعلام کرده است. به همین تنها شرکت های معتبر و بزرگ فقط به فکر گرفتن این گواهی هستند. اما اگر شرکتی متوسط یا کوچک دارید می توانید از توف های معمولی برای صدور گواهینامه ایزو 9001 استفاده کنید.

سفارش گواهی ایزو

برای سفارش دادن این مدرک می توانید با کارشناسان شرکت آروین ایزو ارتباط بگیرید تا بلافاصله پاسخ گوی سوالات شما باشند. هم چنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در جهت دریافت گواهینامه ایز 9001 آلمان با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره موبایل: 09902702205

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید