مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مدرک ایزو ارزان قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید.....

فروش مدرک ایزو بین المللیچگونگی دریافت ایزو
فروش مدرک ایزو

فروش مدرک ایزو با قیمتی مناسب و ارزان در این سایت امکان پذیر شده است و شما عزیزان می توانید با گذراندن دوره های آموزشی و پشت سر گذراندن مجموعه خود در ارتباط با استانداردهای بین المللی این مدارک را دریافت کنید.
معمولا هزینه های مربوط به مدارک ایزو برابر یا حداقل نصف خدمات مربوط به پیاده سازی و مشاوره و آموزش ایزو است. همین مساله باعث شده است که بسیاری از افراد و سازمان ها، از دریافت مدرک ایزو صرفنظر کنند. فروش مدرک ایزوی معتبر با قیمتی مناسب و ارزان در این جا امکان پذیر شده است.

فروش مدرک ایزو

فروش مدرک ایزو بین المللی

قیمتی مناسب برای این مدارک بین المللی در نظر گرفته شده است. این مدارک همگی ab های معتبر و بین المللی با کدهای ریجستر واقعی دارند و حتی شما می توانید از این مدارک در جهت صادارت، واردات و پیدا کردن شغل مناسب استفاده کنید. فقط کافی است دوره های مربوط به استاندارد های ایزو را در سازمان و یا شخصی سپری کنید و در امتحانات و ممیزی های نهایی تاییدیه لازم را بگیرید.

چگونگی دریافت ایزو

اولین اقدام برای دریافت ایزوی مورد نظر، دادن اطلاعات کافی به مشاورین و مدرسین است. اطلاعاتی که بتواند شما را بهتر در زمینه مربوط به ثبت و صدور گواهینامه های ایزو یاری کند. ما در شرکت آروین ایزو هم دوره های حضوری و هم مجازی گذاشته ایم تا افراد و سازمان ها بهتر بتوانند ایزوی مورد نظر خود را دریافت کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه دوره ها و هم چنین چگونگی برگزاری آن با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

[toggle title=”راه های ارتباطی” state=”open”]- شماره موبایل: 09902702205 – شماره ثابت: 08733230268 – آدرس ایمیل: iso.qal60@yahoo.com[/toggle]

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید